Karta Stałego Klienta

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy pracę nad kartą i jest już dostępna Karta Stałego Klienta Parkingu P38. Każdy kto skorzysta z naszych usług otrzyma bezpłatnie taką Kartę Stałego Klienta Parkingu w Modlinie P38.

karta klienta parking lotnisko modlin p38

Karta upoważnia do skorzystania z 10% rabatu na nasze usługi parkingu przy lotnisku w Modlinie P38 i jest ważna bezterminowo. Dodatkowo miło nam poinformować ze zostawiając samochód na naszym parkingu przy lotnisku w Modlinie po raz 10 – otrzymacie Państwo ten postój bezpłatnie !

Tak ! Każdy dziesiąty postój  na naszym parkingu, dla posiadaczy Karty Stałego Klienta jest BEZPŁATNY !

Mamy nadzieję, że taka karta z takimi profitami przypadnie Państwu do gustu i będziecie Państwo korzystać z usług naszego parkingu przy lotnisku Modlin. W chwili obecnej rozbudowaliśmy nasz parking i teraz mamy dostępnych jednorazowo aż 360 miejsc parkingowych. Transfer na lotnisko z naszego parkingu P38 zajmuje tylko kilka minut a samochody zostawione na naszym parkingu P38 przy lotnisku w Modlinie są pod stałym nadzorem zarówno fizycznym jak i elektronicznym a wszystko nagrywane jest na sprzęt video o wysokiej jakości.