5 lat lotniska Modlin

15 lipca lotnisko Modlin obchodzić będzie pięcio lecie swojej działalności. Tak to już 5 lat działalności lotniska Modlin. Od początku swojego istnienia Lotnisko Modlin obsłużyło już ponad 9 milionów pasażerów. Jednocześnie z rozwojem lotniska w Modlinie, także nasz parking rozwija się dla Państwa. W chwili obecnej nasz parking przy lotnisku Modlin ma już 360 miejsc parkingowych.

Samochody na naszym parkingu są monitorowane zarówno przez kamery jak i przez naszych pracowników.

Nasz parking  P38 jest  czynny cała dobę, także niezależnie czy przyjedziecie Państwo na lotnisko z samego rana czy późnym wieczorem, ktoś od nas będzie na Państwa czekał. Na lotnisko dowozimy bezpłatnie z naszego parkingu zarówno Państwa jak i Państwa bagaże. Tak  samo jest z odbiorem Państwa po powrocie z wylotu. Nasz samochód przewiezie Państwa bez dodatkowych opłat z lotniska na nasz parking P38 Modlin.

Parking Lotnisko Modlin
Nasz parking P38 wydaje dla swoich klientów Karty Stałego Klienta uprawniające do dziesiątego parkowania za darmo.

Rezerwacji miejsca na naszym parkingu przy lotnisku Modlin możecie Państwo dokonać albo telefonicznie albo poprzez naszą stronę internetową, poprzez formularz rezerwacji. Możecie także wysłać maila z informacją na jaki dzień i godzinę zarezerwować dla Państwa miejsce parkingowe na ile samochodów i na jaką ilość osób, gdyż ta ostatnia informacja będzie nam potrzebna do transferu na lotnisko z naszego parkingu Modlin P38.

Nasz parking  jest położony bardzo blisko lotniska w Modlinie dlatego transfer z lotniska czy na lotnisko to tylko kilka minut jazdy. Dostarczamy bez dodatkowych opłat Państwa bagaże także takie jak wózki dziecięce, narty, deski serfingowe czy inne bagaże. Serdecznie zapraszamy na nasz parking czynny cała dobę.