O Nas

Parking P38 – prawdopodobnie najlepszy parking  jeśli chodzi o lotnisko Modlin. Oferujemy profesjonalną obsługę parkingową na wysokim poziomie, dojazd na lotnisko Modlin to tylko kilka minut. Pasażerom lotniska Warszawa-Modlin oferujemy miłą atmosferę i szybki transfer na lotnisko Modlin. Nasz parking to dobra i prosta lokalizacja bardzo blisko od portu lotniczego w Modlinie. Jesteśmy bezpośrednio przy drodze krajowej nr 62, żeby do nas trafić nie musisz zbaczać nigdzie z drogi głównej, dojedziesz do nas bez błądzenia. Zostawisz samochód a my szybko dowieziemy Ciebie na lotnisko. My nie wprowadzamy naszych klientów w błąd odległość z parkingu na lotnisko w Modlinie to zaledwie 3km. Czas jakiego potrzebujemy, aby dowieść Państwo bezpiecznie na lotnisko w Modlinie zajmuje nam rzeczywiście jedynie 4-5 minut! Nasz parking to idealne bezpieczne miejsce na zaparkowanie Twojego samochodu na czas wyjazdu. Aby zarezerwować miejsce na naszym parkingu wystarczy wysłać maila lub uzgodnić szczegóły telefonicznie.

 

Czysty parking

Posiadamy utwardzony i solidnie ogrodzony plac parkingowy gwarantujący bezpieczeństwo wszystkim autom. Niezależnie czy pada deszcz, czy jest brzydka pogoda, do Państwa samochodu dostaniecie się Państwo szybko nie brodząc w błocie.

W pełni oświetlony

Teren całego parkingu jest bardzo dobrze oświetlony. Jest to podstawa przy monitorowaniu samochodów kamerami najwyższej jakości. Obraz z kamer jest nagrywany a Państwo możecie być spokojni o swój samochód może nawet bardziej niż u siebie pod domem.

Bezpieczeństwo

Na miejscu są pracownicy którzy przez 24 godziny na dobę pilnują parkingu. Dodatkowo nad bezpieczeństwem Państwa pojazdu czuwa zewnętrzna agencja ochrony.Parking posiada monitoring, który w wysokiej rozdzielczości rejestruje obraz z wszystkich kamer.

Bezpłatne napoje

Nasza obsługa jest do Państwa dyspozycji zarówno w przypadku rozładowanego akumulatora jak i problemów z paliwem czy innymi sytuacjami, które mogą się czasami przydażyć kiedy samochód stoi ponad dwa tygodnie na parkingu. Dla klientów kawa i herbata są bezpłatne.


Adres naszego parkingu, oraz dane mailowe i telefoniczne:

adres: ul. Żołnierzy Września 38, Nowy Dwór Mazowiecki – dzielnica Modlin Stary

tel.kontakt: 690 590 390               mail: parking@parking-modlin.pl

Nasz Parking lotnisko Modlin położony jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 62. Poniższe wskazówki doprowadzą Państwa pod sam wjazd do naszego parkingu:
Współrzędne GPS parkingu: N: 52° 26′ 59″ E: 20° 41′ 59″

Mapa dojazdu na nasz parking z Lotniska Modlin:


Wyświetl większą mapę