O Nas

Parking P38 – prawdopodobnie najlepszy parking  jeśli chodzi o lotnisko Modlin.

Prowadzimy tani parking przy lotnisku Modlin. Dojazd na lotnisko Modlin z naszego parkingu to tylko kilka minut. Lokalizacja naszego parkingu umożliwia niezwykle szybkie i wygodne transfery na lotnisko. Zapewniamy profesjonalną obsługę parkingową na wysokim poziomie. Pasażerom lotniska Warszawa-Modlin oferujemy miłą atmosferę i szybki transfer na lotnisko Modlin. Znajdujemy się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 62. Żeby do nas trafić, nie musisz nigdzie zbaczać z drogi głównej, dojedziesz do nas bez błądzenia.

Wystarczy, że zostawisz samochód na naszym tanim parkingu blisko lotniska Modlin, a my cię szybko dowieziemy na lotnisko. W naszej naturze nie leży wprowadzanie klientów w błąd – odległość z parkingu na lotnisko w Modlinie to zaledwie 3 km. Dzięki temu faktyczny czas, którego potrzebujemy, by dowieźć Państwa bezpiecznie na lotnisko to zaledwie 4 do 5 minut! Nasz parking to idealne bezpieczne miejsce na zaparkowanie Twojego samochodu na czas wyjazdu. Dzięki 24h monitoringowi możecie być spokojni o swoje pojazdy. Aby zarezerwować miejsce na tanim parkingu blisko modlina wystarczy wysłać maila lub uzgodnić szczegóły telefonicznie.

 

Czysty parking

Posiadamy utwardzony i solidnie ogrodzony plac parkingowy gwarantujący bezpieczeństwo wszystkim autom. Niezależnie czy pada deszcz, czy jest brzydka pogoda, do Państwa samochodu dostaniecie się Państwo szybko nie brodząc w błocie.

W pełni oświetlony

Teren całego parkingu jest bardzo dobrze oświetlony. Jest to podstawa przy monitorowaniu samochodów kamerami najwyższej jakości. Obraz z kamer jest nagrywany a Państwo możecie być spokojni o swój samochód może nawet bardziej niż u siebie pod domem.

Bezpieczeństwo

Na miejscu są pracownicy którzy przez 24 godziny na dobę pilnują parkingu. Dodatkowo nad bezpieczeństwem Państwa pojazdu czuwa zewnętrzna agencja ochrony.Parking posiada monitoring, który w wysokiej rozdzielczości rejestruje obraz z wszystkich kamer.

Bezpłatne napoje

Nasza obsługa jest do Państwa dyspozycji zarówno w przypadku rozładowanego akumulatora jak i problemów z paliwem czy innymi sytuacjami, które mogą się czasami przydażyć kiedy samochód stoi ponad dwa tygodnie na parkingu. Dla klientów kawa i herbata są bezpłatne.


Adres naszego parkingu, oraz dane mailowe i telefoniczne:

adres: ul. Kręta 1, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki – dzielnica Modlin Stary wjazd od alei Jana Pawła II Między kościołem i Domem Bankietowym Anna

tel.kontakt: 690 590 390,   510 406 221            mail: parking@parking-modlin.pl

 Poniższe wskazówki doprowadzą Państwa pod sam wjazd do naszego parkingu:
Współrzędne GPS parkingu: 52.45014945050707, 20.70726247703147

Mapa dojazdu na nasz parking z Lotniska Modlin:


Wyświetl większą mapę