Rezerwacja

Rezerwacja taniego parkingu blisko Modlina

Czeka was podróż służbowa samolotem lub rodzinny wyjazd na wakacje, przy którym zdecydowaliście się na skorzystanie z oferty portu lotniczego w Modlinie? Macie własny samochód, który będzie z tego względu wymagał dłuższego postoju na strzeżonym parkingu, najlepiej blisko samego portu?

W takim wypadku zapraszamy do rezerwacji taniego parkingu blisko Modlina. Naszymi atutami, prócz niewielkich cen parkingu, jest stały, 24h monitoring z wykorzystaniem kamer wysokiej rozdzielczości oraz wiele udogodnień dla klientów. Zapewniamy dojazd do i z lotniska, a także darmową kawę czy herbatę do osób korzystających z naszego parkingu. Jesteśmy także do Państwa dyspozycji w razie kłopotów z odpaleniem pojazdu po dłuższym postoju. Z chęcią pomożemy w rozruchu, nawet przy rozładowanym akumulatorze. Z każdym kolejnym zarezerwowanym dniem postojowym ceny są niższe. Przy dłuższych wylotach, w których trakcie trzeba pozostawić samochód na parkingu, oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza rezerwacyjnego, dzięki któremu błyskawicznie zapewnicie sobie Państwo miejsce postojowe na naszym parkingu blisko lotniska Modlin. Wystarczy podać swoje dane kontaktowe, czas potrzebnego postoju oraz ilość samochodów i osób, które będą korzystać z opcji dojazdu do lotniska.

Imię i nazwisko

Data i Godzina przyjazdu na parking w dniu wylotu

Data i Godzina przylotu z podróży na lotnisko Modlin

Twój adres email

Telefon kontaktowy

Ilość SAMOCHODÓW

Ilość OSÓB

Dane firmy do faktury albo uwagi do rezerwacji

Rezerwacja miejsca wymaga Twojej zgody na przetwarzanie danych w celu realizacji umowy parkingowej.