Jak tanio parkować pod lotniskiem?

Lotnisko Warszawa-Modlin położone jest w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, zaledwie 35 kilometrów od granic śródmieścia stolicy. Port obsługuje długie i krótkie loty rejsowe taniego przewoźnika do niemal pięćdziesięciu największych europejskich miast.

Rocznie przez lotnisko przewija się około trzech milionów pasażerów. Najprostszym sposobem dostania się do niego jest dojazd własnym samochodem. Jest to rozwiązanie idealne, gdyż pozwala zaplanować podróż bez konieczności dostosowywania się do godzin kursowania pociągów, busów czy autobusów. Dzięki naszemu placu postojowemu problemem nie jest już także tanie zaparkowanie samochodu pod lotniskiem

Dlaczego warto parkować na Parking P38?

Parking P38 zlokalizowany jest zaledwie kilka minut (trzy kilometry) od lotniska, w pobliżu drogi krajowej numer 62, co pozwala trafić do nas bez błądzenia. Parking jest monitorowany i strzeżony całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Rozmieszczenie kamer sprawia, że Państwa auto znajduje się cały czas pod kontrolą, a obraz z urządzeń zapisywany jest na bieżąco i gotowy do odtworzenia w każdej chwili. Dodatkowo parking jest bardzo dobrze oświetlony oraz utrzymywany w czystości. W trosce o wygodę naszych klientów przewidzieliśmy trzy możliwości wcześniejszego zarezerwowania miejsca na parkingu:

  • osobiście, na miejscu,
  • telefonicznie,
  • poprzez wysłanie wiadomości e-mail.

Dodatkowe usługi, dostępne na parkingu

Często zdarza się, że auto pod dłuższym postoju nie chce odpalić. Nasi pracownicy pomogą w ponownym uruchomieniu pojazdu, doładują wyczerpany akumulator i zaradzą problemom z paliwem. Podczas usuwania usterki przez naszych fachowców będziecie mogli Państwo wypocząć po długim locie, popijając bezpłatną kawę lub herbatę.

Zostawienie auta na naszym parkingu to jeden z najtańszych sposób na zaparkowanie samochodu pod lotniskiem. Za przystępną, atrakcyjną cenę zyskacie Państwo spokój i będziecie mogli bezstresowo wypoczywać na wyczekiwanym urlopie.