Co zrobić z samochodem przed wylotem w podróż? 

Planujesz podróż z zaplanowanym wylotem z Modlina i zastanawiasz się co zrobisz ze swoim samochodem kiedy już dotrzesz na lotnisko? Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście pozostawienie go na bezpiecznym i w pełni strzeżonym parkingu. W poniższym tekście bierzemy pod lupę parking lotniska Warszawa Modlin. Sprawdzimy czy warto pozostawić tam swoje auto na czas podróży.

Czy parking -Lotnisko Modlin jest bezpieczny?

Nie ulega wątpliwości, że powierzając swoje auto chcesz mieć przede wszystkim gwarancję bezpieczeństwa i nie zamartwiać się warunkami w jakich pozostawiłeś auto. Jakie zatem standardy oferuje parking lotniska Modlin? Przede wszystkim jest strzeżony i monitorowany całą dobę. Parking zatrudnia bowiem znaną i sprawdzoną firmę ochroniarską. Cały obiekt jest dodatkowo wyposażony w nowoczesny system monitoringu. Ale to nie wszystko: parking tuż przy lotnisku jest w pełni oświetlony i profesjonalnie ogrodzony. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo czego można chcieć więcej? 

Ceny na parkingu – czy to się opłaca?

Porównując ceny podobnych obiektów parking lotniska Modlin wypada bardzo korzystnie. Dodatkowym plusem jest także to, że znajduje się najbliżej lotniska. Zapoznając się z cennikiem okazuje się, że pozostawienie auta tuż przy lotnisku wcale nie musi być drogie. Im dłuższa będzie Twoja podróż tym opłata za dobę korzystania z parkingu proporcjonalnie się zmniejsza. Jeśli ze względu na swój tryb życia lub system pracy bardzo często korzystasz z podróżowania samolotem warto zdecydować się na opcję abonamentową. Parking – Lotnisko Modlin posiada bowiem bardzo atrakcyjną ofertę dla osób podróżujących często lub długoterminowo. 

Kompleksowa oferta i dodatkowe korzyści

Parking w Modlinie wyróżnia się wysokimi standardami obsługi i proponuje swoim Klientom szereg dodatkowych udogodnień. Na terenie całego obiektu swobodnie można korzystać z Wi-Fi, podróżujący mogą liczyć na komfortowe i ogrzewane miejsce na wypadek oczekiwania, parking wyposażony jest w dystrybutory gorącej i zimnej wody. Skorzystanie z toalety to też żaden problem – na parkingu znajdziesz nowoczesne i wygodne sanitariaty. Jeśli zajdzie taka potrzeba pracownicy parkingu pomogą Ci w uruchomieniu auta lub dopompują koła.