Lotnisko Modlin, a zmotoryzowani. Gdzie najlepiej zaparkować samochód?

Osoby zmotoryzowane, dojeżdżające na teren lotniska własnym samochodem, często mają problem z tym, gdzie pozostawić auto. Z pomocą przychodzi nasz parking P38. Sprawdź, dlaczego warto zaparkować swoje auto właśnie u nas!

O lotniku Modlin słów kilka

Lotnisko Modlin jest portem lotniczym, obsługującym rocznie około trzech milionów pasażerów. Położone jest w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, zaledwie 35 kilometrów od granic Warszawy. Pasażerowie wyruszają z niego w zarówno długie, jak i krótkie loty rejsowe do niemal pięćdziesięciu największych europejskich miast. Dojazd do lotniska własnym środkiem transportu pozwala spokojnie zaplanować podróż, bez konieczności dostosowywania się do godzin kursowania komunikacji miejskiej. A dlaczego warto zaparkować samochód na naszym parkingu?

Na naszym parkingu twoje auto jest bezpieczne

Przede wszystkim samochód pozostawiony na naszym tanim parkingu P38 jest w pełni bezpieczny. Obszar jest monitorowany i strzeżony całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. Specjalny system kamer oraz ich rozmieszczenie, sprawia, że auto jest na nich widoczne z każdej strony parkingu. Obraz z urządzeń zapisywany jest na bieżąco i gotowy do odtworzenia w dowolnie wybranym momencie.

P38, czyli obsługa idealna!

Nasz Parking P38 zlokalizowany jest zaledwie trzy kilometry od lotniska, w pobliżu drogi krajowej numer 62. Bardzo łatwo jest zatem do nas trafić. Równie łatwo można zarezerwować miejsce na parkingu, nawet z bardzo dużym wyprzedzeniem. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, wysłać maila lub odwiedzić nasze biuro na terenie parkingu. Ponadto cały obszar jest bardzo dobrze oświetlony oraz utrzymywany w czystości.

Jakie dodatkowe usługi oferujemy?

W trosce o komfort naszych klientów przewidzieliśmy kilka dodatkowych usług. Jeśli Państwa auto po dłuższym postoju nie będzie chciało odpalić, nasi pracownicy pomogą w ponownym uruchomieniu pojazdu. W razie konieczności doładują wyczerpany akumulator oraz zaradzą problemom z paliwem. Zachęcamy Państwa do pozostawienia samochodu na naszym parkingu!